Tomatis

TOMATIS Praha

Představení týmu
TOMATIS Praha

TOMATIS Praha
Autismus, poruchy vyvoje řeči, hyperaktivita

Leo Votava o metodě TOMATIS®
v pořadu Sama doma na ČT 1

Jak funguje Poslechový program TOMATIS®
O hlavních principech poslechového programu


Thierry Gaujarengues
prezident společnosti TDSA

Archiv aktualit

Dnes je 12.4. a svátek má Julius

Energie a motivace

"V rámci Rozvojového poslechového programu využívám přístroje SOLISTEN®. Poslouchám brzy ráno hned, jakmile se vzbudím. Jsem pak nabitý energií, která mi vystačí na celý den!"
Louise, 54 let

"Moje dvě dospívající děti se spolu pořád praly. Ani jeden z nich neměl motivaci k tomu, aby se konečně chopil své šance, našel si práci nebo zdokonalil sebe sama. Všichni tři jsme začali chodit do poslechového centra na rozvojové programy a naše životy nabraly nový směr. Můj syn má v sedmnácti letech práci, šetří si peníze a má své vlastní auto. Moje patnáctiletá dcera je v nové škole velmi spokojená a je v pozitivním slova smyslu středem pozornosti, což se jí líbí. Oba mají velmi dobré studijní výsledky. Já sama s překvapením sleduji, jak pozitivně se naše životy změnily a jaké přátelství se vyvinulo mezi mými dětmi."
Grace, 50 let

"Můj život se mi zdál plný momentů, které byly jaksi prošlé, nevýrazné, a já se bála o budoucnost. Kde byla ta jiskra? V průběhu let jsme ztratili několik členů rodiny a ten smutek ještě nevyprchal. Uvědomila jsem si, že když se zaměřím na sebe a svá vlastní přání, zlepší se vše kolem mě. Teď je všechno jasnější a já jsem šťastnější, baví mě žít můj život. Všechny moje vztahy mají v sobě nový kus života."
Katherine, 50 let

zpět na Příběhy klientů ze světa

Klientský přístup

MEDITOR s.r.o. © 2015